קבלת פנים וקישוטים ליום הולדת כללי


לפניכם תגים אישיים וכובעים ליום הולדת כללי וניתן לחלק אותם לילדים עם כניסתם למסיבה. את התגים האישיים ניתן להדביק לחולצה באמצעות דבק דו-צדדי או סיכת ביטחון קטנה. לחלופין ניתן ליצור שרשרת מחוט צמר אליה מדביקים את התג האישי.

לחצו על התמונה להגדלה ולהדפסה

general_tags1-TG  general_tags2-TG  general_tags3-TG  general_tags4-TG

general_hat1-HT  general_hat2-HT  general_hat3-HT  general_hat4-HT

 

 

אם החלטתם לציין בדרך כלשהי את כניסת האורחים למסיבה אפשר לעשות זאת בדרכים שונות שאינן מתקשרות לנושא כלשהו, לדוגמא:

  • סמוך לכניסה להעמיד "פינת איפור" כך שכל המצטרפים/ות למסיבה יזכו לנגיעות קלות של איפור.  להכין צבע לפנים לפי ההוראות המפורטות באתר הצבע הוא בטוח לשימוש, פשוט להכנה, זול וקל להסרה.  באתר הנחיות לאיפור פני ליצן.  כולל שבלונות שונות שאיתן ניתן להתאמן לפני המסיבה…  אפשר להשתמש בכלי איפור בסיסיים, או לוותר כליל על כלי האיפור ולהשתמש במעט ג'ל אלו-ורה מעורב בנצנצים – לטבול את כרית האצבע בתערובת הג'ל ולהטביע חותם על המצח/לחי של כל ילד/ה.

  • ניתן להדפיס ישירות מן האתר מסכות שונות ומשונות שאינן מתקשרות לנושא ספציפי אלא סתם לשעשוע ומצב רוח מרומם, ולחלק אותן בכניסה לכל אורח/ת.

 

 קישוטים ליום הולדת כללי

  • אחד היתרונות החשובים ביום הולדת שאינו מתמקד בנושא הוא מתן דרור לביטוי ויצירה. את אזור המסיבה אפשר לקשט לפי הטעם, הדמיון ו…האמצעים: בלונים (רגילים ובלוני הליום), קונפטי, סרטי בד, נייר קרפ, סרטי נייר מסתלסלים ועוד.

  • אם המסיבה נערכת באחד מחדרי הבית מומלץ לסדר מעין אפריון של סרטי נייר המשתלשלים מן המנורה שבמרכז החדר אל הפינות כדי למלא את חלל המסיבה (לשים לב שהסרטים יהיו גבוהים מספיק על מנת שלא להפריע לתנועה החופשית במסיבה).

  • טיפים לקישוט מסיבות יום הולדת.